Tootearendus

Tootearenduse etapis oleme kliendile abiks lõigete loomisel, sobivate materjalide ning abimaterjalide valikul, näidiste õmblemisel ja tootmise planeerimisel.

Meie tootearendusosakonnas tegutsevad kaks pikaajalise kogemusega tehnilist disainerit, kes töötavad iga päev selle nimel, et realiseerida meie klientide visiooni. Töötame programmidega Optitex ja Kuris ning kasutame paigutusjooniste printimiseks Lectra Alys plotterit. Lõike loomisel saame pakkuda baaslõikeid enda andmebaasist ning anda nõu sobivate lahenduste osas. Valmis lõike põhjal väljastame kangakulu raporti, mille põhjal on kliendil võimalik planeerida materjalide tellimusi.

Vastavalt kliendi soovidele saame olla abiks materjalide ning abimaterjalide valikul ja tellimisel. Meil on pikaaegsed suhted Euroopa juhtivate kangatootjate ning abimaterjalide edasimüüjatega, kelle kataloogidest on võimalik leida igale tootele sobivad vajalikud materjalid. Olenevalt tootest ja kogusest saame teatud materjale pakkuda ka enda laost.

Meie kogenud näidisõmblejad on abiks esiknäidiste ning mallisarja õmblemisel, andes tagasisidet, et edasine tootmine oleks sujuvam.